Kasım 22, 2018 Ürünler Yorum yapılmamış

En iyi zeytinleri seçerek, modern tesislerinde işleyip sağlıklı ambalajında sofralarımıza getiren Fora Zeytin, az tuzlu ürünü ile zeytinin tuzunu azaltmak için saatlerce suda bekletme alışkanlığına son veriyor. Yalnızca su ilave edilerek fazla tuzun daha üretim aşamasında azaltıldığı Fora Zeytin Az Tuzlu, lezzetinden ödün vermeden daha az tuzlu zeytin tüketmek isteyenlerin tercihi.

Türkiye’nin en iyi zeytin yetişen bölgelerinde olgunlaşan ve özenle seçilen zeytinler, sadece tuz ve su ilave edilerek doğal fermentasyon tekniği ile uykuya yatırılarak tatlandırılıyor. Lezzetlenen zeytinler, tıpkı evlerimizde olduğu gibi yalnızca su ilave edilerek daha üretim aşamasında az tuzlu hale getiriliyor.  

Sofraların siyah incisi zeytini en doğal hali ile tüketici ile buluşturan Fora Zeytin’in az tuzlu seçeneği evde yapılmış zeytin tadını sevenler için benzersiz bir lezzet sunuyor.  Zeytini aldıktan sonra evde saatlerce tuzunu azaltmak için bekletmek, tadının değişmesine de neden oluyor. Fora Zeytin Az Tuzlu, hem tuzu azaltılmış olarak hem de aynı lezzetini koruyan zeytini sofralara taşıyor.

Written by fora_2018