Fora Zeytin, zeytin severlerin hem zeytin hem de zeytinyağı ihtiyaçlarını shop.forazeytin.com.tr e-ticaret sitesinden karşılıyor.

Ücretsiz üyelik sitemi ile çalışan perakende e-ticaret sitesi, ev tüketimi için müşterilerine siyah ve yeşil zeytin ürünlerini kalibre ve ambalaj çeşitliliği ile sunuyor. Aynı zamanda sitede zeytin ezmesi, dilimli zeytin, zeytinyağı ve gurme lezzetler de dahil 100’den fazla ürün alternatifi bulunuyor.

Fora Zeytin müşterilerinin üyelik için sadece üyelik formunu doldurmaları yeterlidir. Üyelik aktivasyonundan sonra, Fora Zeytin fabrikasında üretilen 100’den fazla çeşit zeytinin direkt olarak siparişi verilebiliyor.

Ev tüketimine aracısız olarak hizmet verebilmek için kurulan shop.forazeytin.com.tr e-ticaret sitesi, müşterilerinin siparişini Türkiye’nin her yanına 1 ile 3 iş günü içinde verdikleri adrese teslim ediyor. Ödeme ise kredi kartı veya havale ile güvenli bir şekilde yapılabiliyor.

Fora Zeytin, bu sistemle tüm Türkiye çapında çok sayıda satış noktasına ulaşmayı ve en iyi şartlarla kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyor. Müşteriler ise bu yöntemin pratik olması, ürünler arasında özgürce seçim yapabilme ve fabrikadan direkt en taze ürünleri en uygun fiyatlara alabilme imkanından faydalanıyor.

Written by ecemtaneri