Yeni yıl ile birlikte, burçların özelliklerinden yola çıkarak damak tadınıza en uygun zeytinleri derledik.

Koç

Koç burcu, her zaman önceliğin kendisinde olmasını ister. Sabırsız ve acelecidirler, bu yüzden İspanyol Kırma onlar için idealdir. İspanyol Kırma Zeytin, daha kısa sürede salamurada bekletilir. Edremit zeytininden üretilen Kırma’lara kıyasla daha sert ve daha koyu renklidir, bir Koç burcuysanız ve beklemekten hoşlanmıyorsanız, Fora İspanyol Kırma Zeytin’in hazırlanma şekli ve lezzeti tam size göre.

Boğa

Boğa burcu, dokunabildiği, hissedebildiği güzellikleri sever. Bu nedenle güzel ve lezzetli yemek yemek boğa burcunun en keyif aldığı aktivitedir. Aynı zamanda yeniliklere de kapalı olan boğa burcu için Kuru Sele ideal bir tattır. Gemlik zeytininden üretilen Fora Kuru Sele aynı zamanda 2017 yılında Üstün Lezzet Ödülü almıştır, bu nedenle yiyecek seçimlerinde üstün lezzetten vazgeçmeyen Boğalar’ın bir numaralı tercihi olmaya adaydır.

İkizler

İkizler burcu çok hareketli ve özgürlüğe düşkün bir kişiliğe sahiptir. Hızlı hareket eder ve çabuk düşünür. Vakit kaybetmekten hoşlanmaz. Bu sebeple, İkizler burcu yemek yaparken de vakit kaybetmesin ve pratik çözümlere hızlıca ulaşsın diye Dilimli Zeytin’i öneririz. Hem yeşil hem de siyah olmak üzere 2 çeşit olan Fora Dilimli Zeytin tüketime hazır olarak paketlenir ve salata, sandviç, aperitif gibi hızlı yemek tarifleri için idealdir.

Yengeç

Yengeç burcu insanlar genellikle sert ve soğuk görünürler, ancak arka planda çok duygusal ve hassastırlar. Hayal gücü ve sezgileri de çok kuvvetlidir. Yengeç burcuysanız, sizi sınırlandırmamak ve hayal gücünü serbest bırakmak için Siyah ve Yeşil Fora Çekirdeksiz Zeytin’i öneririz. Hazırlayacağınız tarifte zeytini ne şekilde kullanacağınızı en iyi siz bilirsiniz.

Aslan

Gösterişi ve göz önünde olmayı seven aslan cömert ve eli açıktır. Bir işte keyif, mutluluk ve eğlence varsa gözümüz mutlaka bir Aslan arar. Bu nedenle tüm zeytinler arasından dolgulu olmasıyla ayrışan Fora Biber Dolgulu Zeytin, Aslan burcuna hak ettiği ihtişamlı lezzeti sunacaktır.

Başak

Titiz ve düzenli olmalarıyla bilinen Başak burçları, aynı zamanda pratik zekaları ile ellerine aldıkları her işi kısa sürede halletmeye ve verimli bir şekilde sonuca bağlamayı severler. Başak burçları mutfakta en pratik ve hızlı şekilde Zeytin Ezmesi’ni kullanabilirler. Zeytinle tek tek uğraşmak yerine, ezmenin onları daha hızlı sonuca götüreceğini bilirler. Ancak seçim yaparken bol şans, çünkü Fora Siyah Zeytin Ezmesi, Çeşnili Siyah Zeytin Ezmesi ve Yeşil Zeytin Ezmesi arasında karar vermek gerçekten çok zor olacak.

Terazi

Doğası gereği uyumlu, nazik ve kibar olan Terazi, her zaman karar verme aşamasında bocalar. Genel olarak özgürlüğüne düşkündür ve her türlü tartışma ortamında tarafsız ve objektif durmaya çalışır. Bu nedenle Terazi için en keyifli zeytin çeşidi Fora Doğal Zeytin olacaktır. Tüm damak tatlarına uygun olan Doğal Zeytin, risk almaktan hoşlanmayan Terazi için biçilmiş kaftandır.

Akrep

İçsel motivasyonları yüksek olan ve kolay kolay pes etmeyen Akrepler aynı zamanda iyi bir sporcudur ve sağlıklı yaşamaya çok önem verirler. Yedikleri her öğüne ayrı ayrı özen gösteren Akrepler’e birinci önerimiz Fora Fit olacaktır. İster kahvaltı, ister öğle yemeğinde hızlıca hazırlanacak bir aperitif, isterse şölen şeklinde geçen akşam yemekleri olsun Fora Fit Zeytin %2 tuz oranı ve %60 daha az yağ ve kalorisi ile sizin sağlıklı ve fit yaşam misyonunuzu en iyi şekilde temsil edecektir.

Yay

Hayata farklı pencerelerden bakmak ve keşfetmek, Yay Burcu’nun en öne çıkan özelliklerindendir. Her türlü ortama, insana ve duruma uyum sağlayan Yaylar içinse Fora Doğal Sele Siyah Zeytin favori lezzet olmaya aday. Kendine has doğal aroması ve lezzetiyle Fora Doğal Sele Siyah Zeytin, Yaylar’ın keşif merakın tatmin edecek yenilikçi bir lezzet sunuyor.

Oğlak

Soğukkanlı, mesafeli ve planlı hareket eden Oğlaklar, ayağı yere basmayan fikirlerden hoşlanmazlar. Her şeyi akıl süzgecinden geçirirler ve hayatı ciddiye alırlar. Bu nedenle kendilerine Fora Domat Kırma Zeytin’i öneririz, iri taneli ve etli bir ürün olan Kırma Zeytin, risk almayı sevmeyen tüm Oğlaklar’ın damak tadına %100 uyumludur.

Kova

Kova burcu insanlar oldukça orijinal bir yapıya sahiptir. Bu orjinalliklerini bazen dış görünüşleriyle, bazen düşünce ve kendilerini ifade ediş biçimleriyle, bazense seçtikleri mesleklerle ortaya koyarlar. Farklı olmayı severler ve hareket alanlarının kısıtlanmasından hoşlanmazlar. Kova burcu için Fora Izgara Zeytin tam bir lezzet şöleni sunacaktır. Zeytine farklı bir bakış açısı getiren Izgara Zeytin, belli kalıplar içinde kalmayan herkesin birinci tercihidir.

Balık

Hassas, yaratıcı, duygusal ve hayal gücü geniş olan Balık burcu, genellikle olaylara objektif bakamaz ve duyguları ile hareket eder. Verecekleri kararlardan pişman olmamalı ve en azından zeytin seçimlerindeki riski sıfıra indirmek adına, kendilerine Fora Az Tuzlu Zeytin’i öneririz. Tuz oranı, normal zeytinlere göre azaltılmış olan Az Tuzlu, Gemlik çeşidi zeytinlerden üretilmektedir. Aynı zamanda 2 farklı kalibrede sunulan Az Tuzlu, Balıklar’a ister büyük boy isterse küçük boy seçim imkanı vermektedir.

Written by ecemtaneri