Eylül 11, 2018 Ürünler Yorum yapılmamış

BİR ADET FORA FİT ZEYTİN 7,5 KALORİ!

 

Fora Zeytin’in en çok tercih edilen ürünlerinden “Fora Fit’’ siyah zeytin, lezzetten vazgeçmeden sağlıklı ve hafif beslenmek isteyenlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

 

Sağlıklı ve formda kalmak isteyenlerin zeytin markası Fora Fit, besin analizlerinde Fit olma konusundaki haklı iddiasını sürdürüyor. Fora Zeytin’in standart az tuzlu siyah zeytini ile karşılaştırıldığında daha az tuz ve daha az yağ içeren Fora Fit, aynı zamanda daha az kalorili. Bir iri boy zeytin tanesi sadece 7,5 kalori!*

FORA FİT’İN SIRRI

Fora Fit’in sırrı, dalında henüz yağlanmadan toplanan zeytinlerden üretiliyor olmasından kaynaklanıyor. Kendiliğinden az yağlı olan zeytinler, minimum miktarda tuz ile işleniyor. Böylelikle hem az yağlı – az kalorili beslenmek isteyenler, hem de sağlık için tuz alımına dikkat edenlerin zeytinde bir numaralı tercihi oluyor.

HER PAKETTE AYNI LEZZET

Sağlıklı ve hijyenik ambalajında satışa sunulan Fora Fit, sofralara kadar el değmeden geliyor. Her tanesi aynı lezzette üretilen Fora Fit’i tercih edenler tatmadan güvenle alabiliyor. Paketlendikten sonra strerilize edildiği için uzun süre tazeliğini ve lezzetini koruyor, koruyucu içermiyor.

 

*08.05.2017 tarihinde Türkak’dan akredite kuruluş olan Nanolab Laboratuvarlar Grubu tarafından yapılan 17-1626 rapor numaralı besin öğeleri analizi sonucuna göre Fit Az Tuzlu Zeytin’in, referans ürün standart Az Tuzlu ürüne göre %60 daha az yağlı ve %60 daha az kalorili olduğu hesaplanmıştır. 100 gr Fora Fit Az Tuzlu zeytin 2 gr tuz ve 133 kalori içermektedir. Fora Fit ürünün 100 gr’da ortalama 18 adet zeytin tanesi bulunmaktadır.

 

Written by fora_2018