Kasım 25, 2020 Genel Yorum yapılmamış

Marketiniz ve işletmeniz için toptan zeytin alımı internet sayesinde artık çok kolay! Teknolojiyi günlük hayatımızın içinde bu kadar yoğun kullanıyorken işyerimiz için toptan alışverişte neden kullanmayalım?

Toptan.forazeytin.com.tr, marketlerin ve iş yerlerinin toptan zeytin ihtiyacını kolayca sipariş verebildikleri bir site. Üyelik sistemi ile çalışıyor ve fiyatlar sadece kurumsal üyelere gösteriliyor. Üye olmak için önce formu doldurup sonra ticari kaşe veya vergi levhasının fotoğrafını mesaj olarak göndermek yeterli. Üyelik aktive edildikten sonra, Fora Zeytin fabrikasında üretilen 100’den fazla çeşit zeytinden direkt olarak sipariş verilebiliyor.

Market, bakkal, şarküteri ve diğer ticari işletmelere aracısız hizmet edebilmek ve mal verebilmek için geliştirilen bu sistemde, nakliye dahil toptan fiyatlar uygulanıyor. Belli ürünlerde özel kampanyalar ve iskontolar da yapılıyor. Yüklü miktarlarda sipariş vermeye gerek duymadan, ihtiyaç kadar alım yapabilen müşteriler, stok ve depolama yükünden kurtuluyor. Kredi kartı veya havale ile güvenli ödeme yapılabiliyor.

Fora Zeytin, bu sistemle tüm Türkiye çapında çok sayıda satış noktasına ulaşmayı ve en iyi şartlarla kesintisiz hizmet vermeyi hedefliyor. Müşteriler ise bu yöntemin pratik olmasından, ürünler arasında özgürce seçim yapabilmekten ve fabrikadan direkt en taze ürünleri en uygun fiyatlara alabilmekten faydalanıyor.

Written by fora_2018